V čem je unikátní typologie Lumina Learning?

Jedná se o psychometrický nástroj spojující Jungovu teorii osobnosti a tzv. Velkou pětku, který v podstatě procentuálně popíše Vaše chování v různých životních situacích, identifikuje spouštěče stresu a naučí Vás techniky uklidnění, umožní Vám „zvědomit“ klíč ke správnému work-life balance, dá Vám návod, jak zlepšit efektivitu a výkonost v práci, pochopit sebe sama, kolegy ,zákazníky a jak se adaptovat na různé komunikační typy. Vše jasně vizuálně zpracované do grafů, črt a matic.

Každá lidská vlastnost je měřena samostatně. Protikladné vlastnosti se „nedopočítávají“. Například, když Vám z testu vyjde, že jste na 70 % introvert, automaticky to neznamená, že jste ze 30 % extrovert. U Luminy Learning, tak jako u jediné diagnostiky na trhu, nemusíte při vyplňování dotazníku řešit dilema „To ale záleží na situaci/lidech/náladě“.

Základní procentuální měření probíhá v 8 osobnostních aspektech (extroverze, introverze, orientace na výsledek, orientace na vztahy, motivace disciplínou, motivace nadšením, optika realisty, optika vizionáře) – viz níže, základ půldenního workshopu.