Služby

S čím Vám pomohu

Mám tu pro Vás hned 2 služby. Obě ve formátu jak pro skupiny, tak pro individuály. Buď se chcete naučit prezentovat, pak zmapujeme váš prezentační typ a vše Vás naučím. Nebo chcete vyřešit nějaký životní problém, pak si zanalyzujeme Vaše vnitřní nastavení a najdeme řešení. Vše v ČJ nebo v AJ.

Ivana Kudrnová a Hana Šimáčková

Digitální lektoři s.r.o.

Potřebovaly jsme poradit od odborníka, jak na komunikaci s našimi klienty a jak na tvorbu reklamních videí. Péťa přišla a udělala nám workshop na míru, bylo to něco neskutečného, hrozně moc jsme se toho naučily. Poznatky, které se hodí jak do online, tak do offline světa. Péťa s námi i přímo natočila reklamu pro náš projekt, který díky tomu měl velký úspěch. Péťu doporučujeme!

Hana Coufalová

Vedoucí oddělení lidských zdrojů, kouč

Luminu jsem si chtěla vyzkoušet, protože mě zajímalo, jestli nabídne něco navíc, než jiné typologie, kterými jsem prošla. Překvapení přišlo! Lumina mě donutila daleko hlouběji přemýšlet, Petra mi dávala perfektní výklad a kladla mi zajímavé otázky. Petra se dokáže 100% napojit na člověka a věnovat mu svůj čas. Petru jako kouče doporučuji!

Podcast

Prezentační hurikán

Podcast Prezentační hurikán najdete také na Apple Podcast
Podcast prezentační hurikán najdete také na Spotify
Podcast Prezentační hurikán najdete také na YouTube kanále

Týdení prezentační boost do vašeho e-mailu

Newsletter, který krok za krokem vybrousí Váš prezentační styl. Získejte svou pravidelnou dávku energie

Inspirujte se

Zůstaňme ve spojení

Spojme se na Facebooku
Spojme se na Instagramu
Spojme se na LinkedInu