Reference

250+

spokojených klientů

98

přednášek v angličtině

120+

přednášek v češtině

325

hodin vlastního vzdělávání

10

let praxe v oboru

Prezentace – workshopy

Prezentace – koučinky

Tomáš Děkan

Ředitel marketingu společnosti KetoMix

Chtěl jsem se naučit prezentovat, hodně jsem prezentoval, ale má zkušenost byla spíše negativní a potřeboval jsem se o hodně zlepšit. Měl jsem trému. Naučil jsem se, o čem ta tréma je, jak se jí zbavit, různé techniky, testy, zkušenosti a moc mi to pomohlo, a díky tomu jsem se i přestal bát prezentací. Určitě bych to všem doporučil.

Vladimír Jalač

Profesionální fotograf

Jako fotograf musím být neusále vidět na sociálních sítích. U Péti na školení jsem dostal hromadu tipů na verbální i nonverbální komunikaci, všechno jsem si mohl vyzkoušet rovnou v praxi a dostal jsem velmi užitečnou zpětnou vazbu. Pokud ještě váháte, tak neváhejte a kontaktujte Péťu Bouškovou.

Šárka Zídková

Jednatelka společnosti TIVO s.r.o.

Péťa mi změnila svět. Protože já jsem teď dokázala natočit sama o sobě video, teď taky k Vám promlouvám. Což dřív pro mě bylo absolutně nepředstavitelné. Dřív bych to vůbec nedokázala, bez zakoktání a bez pocitu „Ježiš, co na to ty lidi řeknou?“. Teď jsem spontánní, jsem autentická a to je to, s čím mi Péťa pomohla. Osvobodila mojí hlavu.

Lumina – workshopy

Lumina – koučinky

Petr Novozámský

Produktový manažer ve společnosti Alza.cz

Řešil jsem, že se strašně moc snažím dostat slovo a skáču lidem do řeči. Napsal jsem Pétě, jestli je mi s mým problémem schopna pomoct a ona mi řekla o Lumině. Jsem rád, že jsem to podstoupil, Péťa mi velmi neinvazivní metodou vryla po paměti, co a jak mám dělat a hodně mi to celé otevřelo oči a mysl. Už teď pozoruji změny. Luminu bych doporučil všem, kteří nevědí, kým jsou a mají problémy v komunikaci s lidmi, v práci, i v osobním životě.

Denis Tureček

Zakladatel společnosti Usměj se, sluší Ti to

Zjistil jsem, že vlastně nevím, kdo jsem. Péťa mě dokázala identifikovat, řekla mi, jaké činnosti mě vlastně vyčerpávají – já si to vše obhajoval tlakem společnosti. Prdlajz. Péťa mi nastavila akční plán a já se teď cítím šťastnější, zdravější, dodala mi vůli a chuť do života. Tady tohle dokázala jedna žena za 3 měsíce. Jestli si nejste úplně jisti, rozhodně neváhejte, Petru oslovte, protože ona tu bude pro Vás!

Petr Koštejn

Hypoteční & Investiční poradce ve společnosti eDOfinance

Řešil jsem, jak zvýšit svou výkonnost. Díky tomu, že jsem se s Péťou otevřel, řešil jsem věci napřímo a zároveň i ona mi dobře otevírala pro mě zásadní témata, vše se postupně vyvíjelo tak, že dnes mám postup ke zlepšení, který následuji. Musím říct, že se mi to daří a zlepšuji vztahy jak v práci, tak v soukromí. Za mě skvělá práce od Péti a můžu jí jenom doporučit!

Líbí se vám moje práce? Napište mi.

Podcast

Prezentační hurikán

Podcast Prezentační hurikán najdete také na Apple Podcast
Podcast prezentační hurikán najdete také na Spotify
Podcast Prezentační hurikán najdete také na YouTube kanále

Týdenní prezentační boost do vašeho e-mailu

Newsletter, který krok za krokem vybrousí Váš prezentační styl. Získejte svou pravidelnou dávku energie

Inspirujte se

Zůstaňme ve spojení

Spojme se na Facebooku
Spojme se na Instagramu
Spojme se na LinkedInu