O mně

Petra Boušková, koučka a školitelka

Zdravím vás, jsem

Petra Boušková

Koučka & školitelka

Říkají mi „Prezentační hurikán“. Rozfoukám Vaše zaběhnuté stereotypy a pomohu Vám vše vybudovat od začátku. Ať už udeříme na Vaše prezentační dovednosti nebo Vás v rámci typologie rozebereme na kousky a opět složíme, silnější než kdy dříve. Jsem tu pro Vás. S přívalem pozitivní energie sobě vlastní.

Příběh mého života

2014: Získávám titul Ing. v oboru Aplikovaná mechanika na ZČU v Plzni

Jsem duší programátorka. Měla jsem sen si navrhnout vlastní lyže a povedlo se mi to! Při studiu jsem měla oproti mým IT spolužákům celkem kuriozní brigádou – prováděla jsem 50ti a více členné skupiny pivovarem Plzeňský Prazdroj (ve 3 jazycích). Zde jsem měla možnost denně trénovat svůj prezentační um, ve kterém jsem se postupně zdokonalovala, a to vždy před novým publikem.


2016: Poprvé prezentuji na IT konferenci v Maďarsku

V Praze jsem nastoupila jako softwarový tester pro Mercedes, kde si mě po 2 letech vybrali jako přednášející na technickou konferenci. Má prezentace o tom, jak testujeme auta v ČR měla takový ohlas, že mi publikum začalo říkat „Prezentační hurikán“. Následovaly konference v Německu, Anglii, Polsku, Rumunsku, v Rusku, na Ukrajině, a dalších 5 zemích.  Od té doby vím, jak správně prezentovat složitá a komplexní technická témata tak, aby je opravdu každý pochopil.


2017: Prezentační dovednosti mě zcela pohlcují

Jezdila jsem po konferencích, lidi mě oslovovali, abych jim pomohla s prezentacemi, začala jsem školit ve firmách a do toho vedla největší řečnický klub v ČR. To vše po večerech, víkendech a o dovolené. Z německého Mercedesu jsem přešla do mexického Neorisu a nakonec vedla tým v České Spořitelně. Bylo toho hodně, ale díky svým zaměstnáním už vím, jak správně odprezentovat problémy, zpozdění, inovace, změny a to ať už svému týmu nebo vedoucímu. Mezinárodně.


2019: Úspěšně získávám certifikaci osobnostní diagnostiky Lumina Learning

Chtěla jsem pochopit, jak lidi fungují a proč. A chtěla jsem to měřit. K prezentačním dovednostem jsem si přidala další službu a to slavnou a prověřenou typologii Lumina Learning! Mám teď tak černé na bílém, proč lidi jsou, jací jsou. Toho roku jsem konečně dala výpověď z práce a začala  se 100% věnovat jen tomu, co mě doopravdy naplňuje  – pomáhat lidem s jejich sebevědomím.


2020 – současnost: Jsem vyhledávanou koučkou prezentací a Lumina Learning

Připravuji řečníky na konference, proškoluji velké i menší firmy, pracuji hlavně se CEO, manažery, vedoucími, partnery, sama přednáším na velkých akcích, individuálně koučuji. Nejsem jen hurikán, jsem i velká srdcařka a na mé práci je to vidět ?


Spolu to zvládneme

Podcast

Prezentační hurikán

Podcast Prezentační hurikán najdete také na Apple Podcast
Podcast prezentační hurikán najdete také na Spotify
Podcast Prezentační hurikán najdete také na YouTube kanále

Týdenní prezentační boost do vašeho e-mailu

Newsletter, který krok za krokem vybrousí Váš prezentační styl. Získejte svou pravidelnou dávku energie

Inspirujte se

Zůstaňme ve spojení

Spojme se na Facebooku
Spojme se na Instagramu
Spojme se na LinkedInu