Tahák profesionálního řečníka

Asi to znáte. Sem tam narazíte na internetu na nějaký tip, jak prezentovat, řeknete si „To je dobrý, to si musím pamatovat!“ a pak dojde na věc, Vy už nevíte zase nic a prostě prezentaci nějak sami zmatláte dohromady dle nejlepšího vědomí a svědomí ?

Mám pro Vás super zprávu! Od teď už to bude jinak. V kapse Vás bude hřát totiž můj tahák. Je to takový zkušený průvodce, který Vám poradí, jak samotnou prezentaci vůbec připravit, pak Vám kryje záda při samotném výkonu a nakonec na Vás mává sladkou odměnou v cíli. Váš tahák. Vždy při ruce. Vždy s odpovědí na Vaší otázku.

A protože si myslím, že možnost profesionálně prezentovat by měl mít každý, nabízím jej celý zdarma. Od teď už budete mít pro prezentování svého parťáka, který Vás nikdy nenechá ve štychu.

Co v táháku zdarma najdete?

Prezentační tahák do Vaší kapsy. Seznam, který Vás zachrání při každé prezentaci. Ty nejlepší a nejjednodušší pravidla, tipy a fígle profesionálů v jednom dokumentu.

Před prezentací

Nad čím se zamyslet, než otevřete PowerPoint, jakým způsobem připravit slajdy a jak se zpracovat před prezentační trému.

Během prezentace

Jak správně začít, rozvinout celou prezentaci a jak ji zdárně celou dovést do závěrečného finiše tak, aby si ji lidé zapamatovali.

Po prezentaci

Co je první věc, kterou byste měli udělat po svém vystoupení a co udělat, ikdyž se Vám nechce?

Typologie Vašeho publika

Kdo před Vámi sedí a jaký prezentační styl byste měli zvolit, abyste jej dostali na lopatky

..a v neposlední řadě zjistíte, s jakou myšlenkou vždy vstupovat před publikum.

Kdo pro vás tahák vytvořil?

Zdravím vás, jsem

Petra Boušková

Koučka, školitelka, Lumina Learning

Říkají mi „Prezentační hurikán“. Rozfoukám Vaše zaběhnuté stereotypy a pomohu Vám vše vybudovat od začátku. Ať už udeříme na Vaše prezentační dovednosti nebo Vás v rámci typologie rozebereme na kousky a opět složíme, silnější než kdy dříve. Jsem tu pro Vás. S přívalem pozitivní energie sobě vlastní.

V taháku najdete expertní rady, jak správně vést prezentaci, na co si dát pozor, aby vás to nerozhodilo a proč je důležité udělat dobrý první dojem. Tahák zdarma vám pomůže bez toho, aniž by jste za něj museli platit. Tak proč toho nevyužít.

Podcast

Prezentační hurikán

Podcast Prezentační hurikán najdete také na Apple Podcast
Podcast prezentační hurikán najdete také na Spotify
Podcast Prezentační hurikán najdete také na YouTube kanále

Týdenní prezentační boost do vašeho e-mailu

Newsletter, který krok za krokem vybrousí Váš prezentační styl. Získejte svou pravidelnou dávku energie

Inspirujte se

Zůstaňme ve spojení

Spojme se na Facebooku
Spojme se na Instagramu
Spojme se na LinkedInu