Firemní workshop

Lumina Spark workshopy jsou prostě jiné! Týden před akcí si účastníci vyplní chytře promyšlené dotazníky, na jehož základě se vygenerují jejich unikátní profily. Na workshopu se pak už rovnou vrhneme do všech 24 měřených Lumina kvalit a rozebíráme je do hloubky. Grafy a popisy každé osobnosti jsou jen odrazovým můstkem pro řešení konkrétních situací, specifických reakcí a problematických vztahů na pracovišti. Společně, a v bezpečné atmosféře, rozebíráme, jak by se různé překážky daly řešit jinak, efektivněji. Stanovíme akční plány, strategie, jak dále růst jako tým, ale i každý zvlášť. Nabízím hned 3 varianty školení (až pro 16 lidí): Třídenní workshop je plnohodnotný balíček, obsahující základní školení, postupný koučink všech účastníků a následný Follow-Up. Další v nabídce je pak dvou a půl denní workshop bez koučinku (1,5 dne základní školení + 1 den Follow-Up). Nejkratší možná varianta je pak jeden a půl dne.

Realizace prvního workshopového dne

  • Úvod: Představení (interaktivní karty), očekávání/obavy, agenda, cíl, nastavení pocit bezpečí
  • 24 Lumina kvalit: Vysvětlení charakteristik s jasnými příklady, 24 stylů komunikace a jejich projevy ve verbální a neverbální interakci v sociální interakci. Projevy a dopady při efektivním a přehnaném využívání, síla jednotlivých preferencí v týmu. Interaktivní týmové úkoly založené na reálných případech firmy
  • Lumina portrét: Týmový koučink
  • Sebereflexe: Jak mé kvality vnímám já a jak odlišně je mohou vnímat ostatní
  • Akční plán: Vytvoření individuální strategie

Ze zkušenosti vyplývá, že po prvním dni se profily účastníkům „uleží“ a vyvstávají otázky. Klienti chtějí probírat věci jak z pracovního, tak soukromého života. Zde skvěle funguje den individuálních koučinků, pro každého tentokrát na 40 minut. Maximálně do 1 měsíce pak následuje vytvoření strategie další komunikace na „Follow upu“. Follow up 

  • Sebereflexe a týmový feedback: Já ve svých očích a já v očích ostatních
  • Stávající stav vs. ideální stav spolupráce týmu: Jak může tým benefitovat z jednotlivých silných stránek svých lidí, přesné kroky realizace, jak adaptovat své preference k dosažení společného cíle
  • Konkrétní akční plán 

Napište mi / zavolejte, ušiji Vám workshop na míru a zašlu cenovou nabídku!


Firemní individuální koučink

Máte pár vybraných jedinců, kteří by rádi zlepšili jejich osobité komunikační dovednosti? Chcete dát některým členům týmu odměnu nebo je podpořit v práci formou individuálního koučinku? Trefili jste na to pravé! Každý klient nejdříve vyplní chytře vymyšlený dotazník, týkající se jeho reakcí a přístupu k práci. Na prvním setkání vysvětlím všech 24 měřených Lumina kvalit a pak už se začneme zabývat samotným profilem. Jak se dané osobní preference promítají v práci a v soukromém životě? Jak dosáhnout lepších výsledků při menší námaze? Jak dokázat to, aby se tito zaměstnanci domů vraceli i po náročném dni plni energie? Lumina Vás ukáže cestu!

Na prvním setkání vysvětlím jednotlivých 24 charakteristik dynamiky komunikace, jejich klady a zápory, dopady na pracovní a soukromé vztahy. Následně se budeme zaobírat čísly jednotlivých lidí a procentuálním zastoupením jejich barev. Koučovacími otázkami se dostáváme na dřeň věci. Co je formuje? Proč jim některé pracovní úlohy trvají věčnost a do jiných se vrhají s chutí? Jaký mají vztah k jednotlivým kolegům a jak tuto komunikaci zlepšit? Jak být efektivnější? Co je brzdí a co žene kupředu? To a mnohem mnohem více dokáže prozradit pár chytrých barev. Lidi budou fascinováni. 

Napište mi / zavolejte, ušiji Vám koučink na míru a zašlu cenovou nabídku!


Osobní koučink

Vidím to, Vy chcete jít do hloubky. Toužíte objevit, co ve Vás opravdu dřímá a jak to efektivně uchopit. Pojmenujte si své silné a slabé stránky a věřte, že v rámci 24 hodnot dynamiky komunikace Vás společně rozpitváme do detailu. Pochopíte, proč Vám některé aktivity berou energii a u jiných zapomínáte na čas. A půjdeme ještě dál! Nastavíme si akční plán, jak v rámci Vašich možností vše využít 24 hodin denně. Identifikujeme, jaké procesy se skrývají za každým Vaším rozhodnutím. Lumina je ta správná volba pro Vaše potřeby.

Na prvním setkání vysvětlím jednotlivých 24 charakteristik dynamiky komunikace, jejich klady a zápory, dopady na pracovní a soukromé vztahy. Následně se již budeme zaobírat Vašimi čísly a procentuálním zastoupením Vašich barev. Koučovacími otázkami se dostáváme na dřeň věci. Co nás formuje? Proč nám některé pracovní úlohy trvají věčnost, nebaví nás a do jiných se vrháme s chutí? Jak zlepšit komunikaci doma i v zaměstnání? Jak přicházet domů plný energie? Proč se chováte rozdílně doma a v práci? Jak se změníte, když jste ve stresu? To a mnohem, mnohem více Vám prozradí pár barev. Nechte se fascinovat ještě dnes!  

15.500 kč / 3 -4 koučinky / 1 osoba / 3 -4 × 120 minut
3.000 Kč / 1 portrét / 1 osoba
Možné pouze jako balíček portrét + koučink. 
Při spojení s koučinkem prezentací cena dohodou.
Pozn. Nejsem plátce DPH. Zmíněné ceny jsou pro Vás konečné. 

UKÁZKA VÝSTUPU LUMINA LEARNINGU