REFERENCE

Natočili o mně

To, že někomu v dnešní době napíšete referenci, je už skoro běžné. Teď si ale představte, jak Vás asi daný člověk musí chytit za srdce, když pro něj natočíte video referenci! Když jsem viděla, co moji klienti vytvořili, málem jsem spadla ze židle. Co video, to absolutně unikátní kreativní dílo. Tyhle úžasné duše tam přidávali hudbu, texty a dlouze chystali, než spustili nahrávání. Mrkněte se na tu nádhernou paletu video doporučení!


Napsali o mně

Ivo Chalupský

Obchodní manažer v IG Watteeuw International

Otevřeně prohlašuji, že Petra je nejlepší prezentující, jakého jsem kdy v životě viděl. Extrovertní, otevřená, energetická, upřímná, empatická a rázná. Pochyboval jsem o tom, co se může zlepšit za jeden den workshopu, ale výsledek byl ohromující, zlepšily se všechny oblasti mého prezentování. Je to pravá motivátorka! Při individuálním koučinku mi radila na základě jejich bohatých zkušenostech, ale zároveň se nacítila na mou individualitu a dohromady jsme našli můj prezentační styl. Díky, Péťo!

Aneta Disman

Senior právník ve Clifford Chance LLP

Bavilo mě to! Asi nejlepší školení, jaké jsem kdy absolvovala. Oceňuji, že před samotným workshopem jsme Petře mohli po Skypu říct, co bychom individuálně chtěli zlepšit a ona to opravdu dala do agendy. Samozřejmě jsem věděla, že budu muset během dne prezentovat, ale takovouhle fušku jsem nečekala. Ale vážně to pomohlo! Neváhejte, tohle školení ve Vaší firmě prostě potřebujete☺️.

Stanislav Batěk

Řídící business partner v Automotive Interims

Čas od času potkám úžasného člověka. Nyní se mi zase poštěstilo. Tím člověkem je Petra. S Peťou jsem absolvoval workshop na prezentační dovednosti One-to-One. Bylo to fakt hustý, byla legrace, zároveň brainstorming a vzniklo z toho něco, na čem mohu stavět. Odpadl ze mě stres z prezentování, mám důležité Know-how a zároveň jsem si to vyzkoušel, že to není rocket science. Ten kdo je na cestě svého osobního rozvoje, chce zlepšit svou schopnost prezentovat nebo se chystá k nějakému veřejnému projevu a má obavy … CALL TO PEŤA! Děkuji.

Miroslav Šuška

Jednatel firmy a CZ&SK zástupce ve Qualifood

S Petrou jsem se setkal pro “doladění” mé prezentace pro důležitou konferenci. Moje představa byla taková, že spolu projdeme prezentaci a provedeme drobné úpravy. K mému překvapení byla výsledkem po krátké době zcela jiná prezentace, kterou jsem měl možnost v rámci coachingu ještě vyzkoušet a doladit. Pokud tedy čekáte pochválení své stávající prezentace a drobná doporučení na zlepšení, obraťte se jinam. Pokud ale chcete opravdovou a efektivní pomoc s důležitou prezentací, Petra je jistě správná volba.

Stanislav Chvála

CEO v Nano Energie

Každá minuta byla efektivně strávena, každý moment vedl k postupnému zlepšování. Čeho si cením nejvíc je, že Petře opravdově záleželo na tom, abych se posouval co nejvíc to jde.

Michal Jašek

Právní zástupce v Clifford Chance LLP

Petra ví, o čem mluví. Oceňuji její profesionalitu. Jednotlivá témata jasně vysvětlila včetně podtextu proč, co a jak a po každé ‚kapitole‘ následoval okamžitý nácvik teorie v praxi. Prezentovali jsme v podstatě neustále a zároveň si neustále dávali zpětnou vazbu. Za mě palec nahoru a 100% doporučení.

Nikola Jirousková

Event a projekt manažerka v Digicamp

S Petrou jsem absolvovala denní školení prezentačních dovedností. Celý kurz mě hodně bavil a odnesla jsem si mnoho podnětů, jak se zlepšit a zdokonalit při přednášení/školení. Líbilo se mi, že před kurzem se s námi Petra spojila, aby zjistila naše potřeby. Můžu 100% doporučit!

Patrik Juránek

CEO ve Startup Disrupt a profesionální řečník

Petra je úžasný člověk! Velice profesionální a zkušená v oblasti business prezentací a koučinku obecně. Po osobní zkušenosti, kdy mi pomohla nakopnout můj prezentační styl, i samotnou prezentaci, jí mohu 100% doporučit!

Tomáš Burda

Senior obchodní poradce v Garnet Peers

Petra Boušková je nejen vynikající koučka a mistryně prezentačních dovedností, Petra je především velký a nevyčerpatelný zdroj pozitivní energie, z kterého nadšení a zápal pro věc doslova srší na všechny strany. Jít k Petře na koučink se skutečně vyplatí. Pomocí trefných otázek Petra vede účastníky svého koučinku hned rovnou k věci bez žádných zbytečných teoretických pouček, a to takovým způsobem, že si lze novou situaci velmi živě představit a následně aplikovat v praxi. Ještě jednou díky, Petro! Koučink doporučuji všem!

Martin Konop

Vedoucí SW Safety group v ZAT a.s.

Nestává se moc často, aby se člověk na workshopu naučil spoustu nových věcí, pobavil a ještě odcházel pln nové energie. Petra je profesionálka, která v přátelské atmosféře dokáže předat spoustu zkušeností a naučit člověka, jak si poradit i ve zdánlivě nekomfortní zóně. Je poznat, že jí tématika prezentování baví, a její nadšení pro věc s neutuchající energií předává dál. Workshop prezentačních dovedností byl skvělým zážitkem a doufám, že bude příležitost si to někdy zopakovat.

Jana Kramperová

Analytický specialista v ING

Požádala jsem Petru o spolupráci při hledání nového zaměstnání. Její přístup byl naprosto profesionální, během několika hodin jsme prošly všechny nástroje k úspěšné sebe-prezentaci. Petra byla detailně připravená, pozitivně naladěná a energická. Odcházela jsem se skvělým pocitem, že nic není nemožné… Peťu mohu jen doporučit!

Denisa Černá

Head of Talent Acquisition v Hilti Group

Petra mi byla doporučena kolegou z naší firmy jako člověk, se kterým rozhodně nepromarníte svůj čas! Když jsme se poprvé setkaly, působila Petra pokorně a profesionálně. Velmi mi pomohla s tématy, týkající se prezentačních dovedností. Je to neuvěřitelně energetická, chytrá a příjemná ženská a kromě toho je s ní i legrace:) Bylo mi potěšením Tě poznat, Petro a těším se zase někdy naviděnou!

Martin Sládek

Projekt Designér v Lear Corporation

Petry jednodenní kurz prezentačních dovedností byl perfektní. Petra všechny účastníky kurzu kontaktovala asi týden předem, kdy se během krátkého rozhovoru vyptala na naše zkušenosti s prezentováním a také naše očekávání, která od kurzu máme. Obsah školení přizpůsobila přesně našim potřebám. Samotné školení bylo dobře strukturované a srozumitelně vedené. Probíranou “teorii” jsme si pak mohli prakticky vyzkoušet před ostatními. Petra umí velice dobře vysvětlit a popsat chyby, kterých se prezentující dopouští, upozornit na silné stránky prezentace a doporučí každému vhodný způsob, jak během prezentace dobře fungovat, nebýt nervózní a mít vyrovnaný projev, který udrží divákovu pozornost. Během celého kurzu dokázala navodit uvolněnou atmosféru a namotivovat publikum ke spolupráci, takže celé školení bohužel velmi rychle uteklo.

Jan Kašpar

HR Specialista v Lear Corporation

První kontakt ohledně možností realizace workshopů prezentačních dovedností v naší společnosti proběhl s Petrou na podzim 2017. Od té doby proběhlo v Technickém centru Learu v Plzni s Petrou pět workshopů a další se chystají. Zpětná vazba od zaměstnanců, kteří jejími workshopy prošli, vždy obsahovala slova o konkrétním přínosu, Petry vysokém nasazení a velmi produktivně stráveném dnu. Z vlastní zkušenosti toto mohu potvrdit. Z jejího workshopu jsem si odnesl velmi konkrétní poznatky, které jsou dobře aplikovatelné v další práci. Co se týče organizační stránky, s Petrou probíhá komunikace v naprostém pořádku. Rád ji označím jako velice seriózního, profesionálního obchodního partnera a navíc skvělého člověka. Díky!

Nikola Jirousková

HR Manažerka v IDEAL Automotive GmbH

“Aha! moment”. Další. Další a další. Vážně bravo. Osobnostní rozbor Lumina Learning v podání Petry. Už dlouho se nikomu nepodařilo ukázat mi nový úhel pohledu na mezilidské vztahy. Ten úhel, který mi doposud chyběl. Petře se to povedlo. Nečekala jsem tolik poznání, ačkoli se seberozvoji záměrně věnuji vlastně na denní bázi. Na každé sezení s Petrou jsem se těšila. Těšila na to, jak mě Petra rozebere jako obrázek z puzzlí a pak přeskládá nazpět. A přitom tak nenásilně, vlídně. A výsledek? Pochopení sebe samé, porozumění druhým – kolegům, partnerovi, rodičům. Těžko popsat slovy, Petru a její koučink je třeba zažít!

Jiří Hejl

Vedoucí Accountingu ve Fragile Media

Petra je neobyčejně zkušená a energická lektorka prezentačních dovedností. Pořádala u nás ve firmě celodenní workshop, který byl připraven do posledního detailu. Spousta praktických tipů a zejména cvičení. Podstoupíte několikrát vlastní prezentaci před ostatními účastníky, kdy dostanete instantní podrobnou zpětnou vazbu. Diky tomu si uvědomíte, jak Váš projev působí na ostatní a na čem zapracovat. Kurz je vhodný jak pro “začátečníky”, tak i zkušenější prezentéry. Petru doporučuji každému, kdo se chce posunout ve svých prezentačních schopnostech na další úroveň! 5 hvězdiček z 5