[vc_row row_height_percent=”0″ overlay_alpha=”50″ gutter_size=”3″ column_width_use_pixel=”yes” shift_y=”0″ z_index=”0″ column_width_pixel=”1200″ shape_dividers=””][vc_column column_width_percent=”100″ align_horizontal=”align_center” gutter_size=”3″ overlay_alpha=”50″ shift_x=”0″ shift_y=”0″ shift_y_down=”0″ z_index=”0″ medium_width=”0″ mobile_width=”0″ width=”1/1″][vc_column_text]

DĚKUJI TI!

[/vc_column_text][vc_column_text]

JAKÝ JE DALŠÍ POSTUP?

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

Platili jste kartou / online převodem?

Paráda, vše proběhlo v pořádku! Během pár minut najdete ve své schránce uvítací email, kde se dozvíte další informace a jak to celé bude fungovat. Dorazí Vám také standartní email s fakturou, která je v tento moment zaplacena. Díky Vám!

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

Budete platit běžným převodem?

Za chvilku Vám ve schránce přistane email s platebními údaji a fakturou, kterou je potřeba uhradit. Jakmile platba dorazí na můj účet, systém vše obratem zpracuje a Vám přijde uvítací email s dalšími informacemi.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]

Pokud by Vám e-maily nedorazily do několika hodin, zkontrolujte ve své poštovní schránce nevyžádanou poštu, spam nebo hromadnou složku. A pokud ani tam tyto  e-maily nenajdete, ozvěte se mi prosím na bouskovap@gmail.com a vyřešíme to společně.

[/vc_column_text][vc_column_text]

CO STOJÍ ZA SHLÉDNUTÍ DÁL?
Sledujte mě na jedné z následující platforem 

[/vc_column_text][uncode_socials size=”lead”][/vc_column][/vc_row]