Petra Boušková | On-line kurz - řeč těla od hlavy až k patě

On-line kurz

On-line kurz

Řeč těla od hlavy až k patě při prezentacích

Vykašlete se na drahý koučink. Nečekejte na volný termín. Naučte se to sami s tímto unikátním balíčkem.

První v České republice! První komplexní online koučink řeči těla při prezentacích!

Naučte se prezentovat naživo i na video!

Schválně, zkuste to.  Nezávazně, pro legraci. Čtěte si polohlasně následující věty:

No, nemám ten pocit, že začátky mých prezentací vypadají nějak extra sebevědomě a profesionálně.

Moc nevím, co mám dělat při prezentacích s rukama.

Cítím se při prezentování trochu neohrabaně.

Nejsem si jistý, jestli mám spíš chodit, nebo stát a jak to dělat, aby to vypadalo dobře.

Nemám žádná specifická gesta, která při svých prezentacích používám.

Tak nějak cítím, že mám navíc, ale fakt nevím, jak na to.

Fakt bych ocenil, kdyby mi někdo dal zpětnou vazbu, jak při prezentování reálně vypadám.

Tak co? Mohla by být alespoň jedna z těchto vět Vaše? Proběhla Vám hlavou někdy podobná myšlenka? A co když Vám povím, že vím přesně, co Vám pomůže a jak na to!

Tenhle balíček má odpovědi na vše, co potřebujete! Všechno se naučíte. Věřte mi! Dosud se to díky mým technikám naučili všichni mí klienti (přes 1 000 lidí). Jste jen krůček od nalezení řešení na Vaše prezentační neduhy. A protože toto téma je stále vyhledávanější a vyhledávanější, vytvořila jsem pro Vás něco, co Vám bleskurychle vytáhne trn z paty!

Fajn. Dejme tomu, že přemýšlíte, že do toho půjdete, že si vážně tenhle balíček koupíte.

Možná kroutíte hlavou: „Ne tak rychle, holka, ne tak rychle. Dejte mi ještě chvilku…“

Představte si sami sebe, jak ladně, sebevědomě a s profesionálním úsměvem vstupujete na podium. V publiku to zašumí a velmi rychle se vzedme salva potlesku. Začnete, cítíte se sebejistí. Užíváte si, jak posluchači hltají každé Vaše slovo, každý Váš pohyb. Plujete po podiu, gesta a mimika přirozeně doplňují Váš proslov. Cítíte se skvěle. Jste páni situace, každý v publiku si myslí: „Perfektní, tomu se říká talent. Tenhle člověk se prostě jako řečník narodil.“

Zavřete oči. Ne vážně. Vykreslete si tuhle situaci… Že je to hovadina? Že je to představa celkem vzdálená realitě? Že to Boušková na nás zase zkouší nějaké svoje triky? Velký kulový! Já tam byla. Jde to. Viděla jsem zářit mé klienty. Seděla jsem v publiku, když je vyhlásili za nejlepší řečníky konference. Tleskala jsem jim ve stoje společně s ostatními v publiku. A i oni na začátku koučingů nevěřícně kroutili hlavou.

Prostě jsem je to naučila a moc jsem se s nimi nepárala a hle… výsledky se dostavily velmi rychle.

Tuším, co Vám běhá hlavou. Důležité jsou ale informace v mé prezentaci, a ne to, jak se před lidmi „kroutím“. A co když Vám řeknu, že statistiky ukazují, že až 90 % všech prezentací zapadne. Hodiny a hodiny strávené při získávání informací, při vytváření slidů a při vymýšlení textů. To vše v propadlišti dějin.

Nikdo si nepamatuje prezentace, přestože:

měly vymazlené slidy, téma i název

a řečník si byl jistý, že to bude super.

obsahovaly důležité a šokující informace

a řečník si byl jistý, že to bude super.

prezentující byl odborník v oboru

a řečník si byl jistý, že to bude super.

Nepochybuji, že všichni si byli jistí v kramflecích ohledně toho, CO prezentovali, avšak problém nastal v tom, JAK svou prezentaci interpretovali. Možná to měli nadrcené nazpaměť a když si to doma zkoušeli před zrcadlem, možná vypadali důvěryhodně a sebevědomě, ale oni stejně jako Vy nevěděli, jak jejich tělo bude reagovat ve stresu! A někoho do stresu dostane 1 000 lidí naživo, jiného klidně jen jeden člověk přes kameru. Je to individuální, ale vždy se tělo začne chovat podvědomě nepřirozeně. Pokud s tím neumíte vědomě pracovat, pak skončíte.

Co z toho vznikne? DIVNÁ prezentace. Dříve nebo později zapomenutá.

Připomíná Vám to něco?

Řečník drmolí a není mu moc rozumět

Mluví často zády k publiku, pořád se otáčí na slidy

Křečovitě svírá ruce, má je za zády nebo v kapse

Vrtí se a divně se houpe v bocích

Zarytě stojí a kouká do země

Zbrkle pobíhá ze strany na stranu

A to je ono! Můžete mít GENIÁLNÍ myšlenku prezentace, ale když NEVÍTE, JAK JI ODPREZENTOVAT, propadnete se. Budete zapomenuti. Z nějakého důvodu budete nedůvěryhodní. Jste si 100 % jistí, že v některých momentech prezentování nejste ani jeden z výše zmíněných případů? Jestli váháte…

Naučte se prezentovat naživo i na video!

Stanislav Chvála

Stanislav Chvála
CEO v Nano Energie

Každá minuta byla efektivně strávena, každý moment vedl k postupnému zlepšování. Čeho si cením nejvíc je, že Petře opravdově záleželo na tom, abych se posouval, co nejvíc to jde.

Michal Jašek

Michal Jašek
Právní zástupce v Clifford Chance LLP

Petra ví, o čem mluví. Oceňuji její profesionalitu. Jednotlivá témata jasně vysvětlila včetně podtextu proč, co a jak a po každé ‚kapitole‘ následoval okamžitý nácvik teorie v praxi. Za mě palec nahoru a 100% doporučení.

Jan Sušánka

Jan Sušánka
Majitel společnosti Sušánka & partneři s.r.o.

Petra Vás zvedne ze židle a to doslova opravdu!!! Petra má velmi odlišný přistup, který si zamilujete. To se jen tak nevidí, to musíte zažít!!! Doporučuji všem, co to myslí s mluvením a prezentováním na veřejnosti vážně. Počítejte, ale s tím že se hodně zapotíte.

Vladimír Jalč

Vladimír Jalč
Profesionální fotograf

Žádná omáčka, hromada konkrétních tipů ihned aplikovaných v praxi. Vše podané zábavnou, originální a snadno pochopitelnou formou.

Veronika Kinclová

Veronika Kinclová
Právní zástupce v Clifford Chance

Péťa má úžasnou schopnost odhadnout své lidi a ušít hromadný kurz prezentačních schopností na míru, takže nemáte žádné výmluvy a jdete do toho! Za to sem ti Péti moc vděčná. Na prezentacích, co sem dělala následně po kurzu, jsem si všechno vyzkoušela, nebudu lhát zbavit se starých zvyků bylo těžké, ale u druhé prezentace sem zahodila strach a stud a odměnou mi byl velký potlesk publika a fakt, že si prezentaci užívali. Moc díky, Péťo.

Jiří Hejl

Jiří Hejl
Vedoucí Accountingu ve Fragile Media

Petra je neobyčejně zkušená a energická lektorka prezentačních dovedností. Tréninky jsou plné praktických tipů a zejména cvičení. Kurz je vhodný jak pro “začátečníky”, tak i zkušenější prezentéry. Petru doporučuji každému, kdo se chce posunout ve svých prezentačních schopnostech na další úroveň! 5 hvězdiček z 5!

Tomáš Burda

Tomáš Burda
Senior obchodní poradce v Garnet Peers

Jít k Petře se skutečně vyplatí. Pomocí trefných otázek vede účastníky rovnou k věci bez žádných zbytečných teoretických pouček. Novou situaci si lze velmi živě představit a následně aplikovat v praxi. Petra je nejen vynikající koučka a mistryně prezentačních dovedností, ale je především velký a nevyčerpatelný zdroj pozitivní energie, z kterého nadšení a zápal pro věc doslova srší na všechny strany. Ještě jednou díky! Doporučuji všem!

Lucie Marholová

Lucie Marholová
Marketing & Communication Specialita v Tiens s.r.o.

Kurz byl pro mě velkým přínosem a to hlavně z důvodu, že se nejednalo pouze o teorii, ale hlavně o praktické vychytávky, které jsme si na místě vyzkoušeli. Vše bylo velmi dobře strukturované. Péťa je úžasná lektorka a skvělý speaker!

Petra Boušková

Kdo jsem já? Petra Boušková

Mám jednu vášeň. Prezentace. Je to láska mého života. Tímto se omlouvám přítelovi a vínu. Mé srdce doslova naplňuje radostí, když to, co umím, mohu předávat. Koučovala jsem a školila přes 1.000 klientů po celém světě. Dokopala jsem už tolik lidí k takovým výkonům, že dodnes o svých úspěších mluví se zatajeným dechem. Neškolím to, co jsem si sama nevyzkoušela. Stála jsem na 24 světových konferenčních podiích, tedy opravdu vím, co funguje a co ne! Neustále ležím v knihách, absolvuji kurzy a diskutuji novinky a trendy právě s ostatními světovými řečníky, kteří se stali mými přáteli. Mám zkušenosti a každý, opravdu každý, je schopen se naučit pravidla řeči těla. Na stovkách a stovkách prezentacích jsem mohla pozorovat, CO ODLIŠUJE SKVĚLOU PREZENTACI OD DOBRÉ.

To, jak se hýbáte, jakou máte mimiku, jak umíte pracovat s nonverbální stránkou Vaší osobnosti!


Proč jsem tento produkt vytvořila? Tušila jsem, ale teď jsem si 100% jistá. Česká republika je narvaná lidmi, kteří mají geniální myšlenky! Jen je neumí prodat. Nevěří si. Každý den mám koučink nebo firemní workshop, každý den se se mnou lidi učí, jak se pohybovat, jak pracovat s rukama, nohama, mimikou, rameny. Protože je můj kalendář plný 3 měsíce dopředu, nemám prostor tyto techniky ukázat každému. S každým dalším koučinkem mi to docházelo: „Já u toho nemusím být fyzicky! Můžu tu být jen jako průvodce a ty lidi to zvládnou sami! Mám nesmírnou touhu, aby kvalitně a profesionálně prezentoval KAŽDÝ, kdo chce. A tohle je další krok v mé misi.“

Co přesně získáte v tomto unikátním online koučinku?

Raději se posaďte, protože je to vážně nářez. Čeká Vás plno čísel, tuny a tuny materiálů:

6 nabušených video modulů

Ne, nečekejte, že se pohodlně usadíte do křesla a budete si postupně pouštět má videa. Chcete se naučit, jak správně mluvit svým tělem? Tak se musíte hýbat! Při videích budete se mnou střídavě sedět, máchat rukama, nohama. Chce to prostor a klid. Svižně, bez omáček, prakticky!

10 transformačních videí a 20 praktických úkolů

Budete makat, natáčet videa, analyzovat svá videa, vyplňovat dotazníky, popisovat, uvědomovat. Bez toho to nepůjde, jako na živém koučinku, bude to makačka. Věnujte sobě pár hodin času a raketově zlepšete svůj prezentační styl už navždy!

6 hodin unikátních bonusů

Školím toho hodně a ráda dávám svým klientům něco navíc. Něco, s čím můžou jít domů a říkat si: „Hustý, vím to, co nikdo jiný.“ A to mám i pro Vás! Těšte se na dvě bonusová videa, která si můžete pustit, až když zvládnete komplet celý online koučink. Odkryji Vám zde pár tajemství.

3 tajní průvodci Vaší prezentací

Hele a zase něco navíc! Prezentace z rychlovlaku – jak, co, kdy a proč. Dokumenty, které dávám soukromě svým klientům a nutím je si je pověsit doma nad postel. Zároveň jde zde jeden mega dotazník, který Vás donutím si na konči mého koučinku vyplnit. Bez něj to nepůjde. Věřte, že bez něj bude Vaše snaha poloviční.

1 Mega V.I.P. nabídka

Dlouho jsem přemýšlela, zda tuto sekci sem zařadit, ale nakonec jsem si řekla, že si jí setsakramentsky zasloužíte. Ale pozor! Je to jen pro ty, kteří to dotáhnou do konce. Pokud splníte všechny úkoly, máte ode mě…
OSOBNÍ INTENZIVNÍ 30minutový online koučink ZDARMA! Zodpovím zde všechny Vaše dotazy, doladíme do dokonalosti Váš jedinečný prezentační styl, podíváme se na Vaše slidy zblízka, PowerPoint, strukturu, cokoliv! Budete mě mít jen pro sebe. To je slušná motivace k tomu, dojet celý online koučink až do konce, co myslíte?

A mnohem, mnohem víc!!!

Co přesně získáte v tomto unikátním online koučinku?

Raději se posaďte, protože je to vážně nářez. Čeká Vás plno čísel, tuny a tuny materiálů:

5 nabušených video modulů

Ne, nečekejte, že se pohodlně usadíte do křesla a budete si postupně pouštět má videa. Chcete se naučit, jak správně mluvit svým tělem? Tak se musíte hýbat! Při videích budete se mnou střídavě sedět, máchat rukama, nohama. Chce to prostor a klid. Svižně, bez omáček, prakticky!

10 transformačních videí a 20 praktických úkolů

Budete makat, natáčet videa, analyzovat svá videa, vyplňovat dotazníky, popisovat, uvědomovat. Bez toho to nepůjde, jako na živém koučinku, bude to makačka. Věnujte sobě pár hodin času a raketově zlepšete svůj prezentační styl už navždy!

6 unikátních bonusů

Školím toho hodně a ráda dávám svým klientům něco navíc. Něco, s čím můžou jít domů a říkat si: „Hustý, vím to, co nikdo jiný.“ A to mám i pro Vás! Těšte se na dvě bonusová videa, která si můžete pustit, až když zvládnete komplet celý online koučink. Odkryji Vám zde pár tajemství.

3 tajní průvodci Vaší prezentací

Hele a zase něco navíc! Prezentace z rychlovlaku – jak, co, kdy a proč. Dokumenty, které dávám soukromě svým klientům a nutím je si je pověsit doma nad postel. Zároveň jde zde jeden mega dotazník, který Vás donutím si na konči mého koučinku vyplnit. Bez něj to nepůjde. Věřte, že bez něj bude Vaše snaha poloviční.

1 Mega V.I.P. nabídka

Dlouho jsem přemýšlela, zda tuto sekci sem zařadit, ale nakonec jsem si řekla, že si jí setsakramentsky zasloužíte. Ale pozor! Je to jen pro ty, kteří to dotáhnou do konce. Pokud splníte všechny úkoly, máte ode mě…
OSOBNÍ INTENZIVNÍ 30minutový online koučink ZDARMA! Zodpovím zde všechny Vaše dotazy, doladíme do dokonalosti Váš jedinečný prezentační styl, podíváme se na Vaše slidy zblízka, PowerPoint, strukturu, cokoliv! Budete mě mít jen pro sebe. To je slušná motivace k tomu, dojet celý online koučink až do konce, co myslíte?

A mnohem, mnohem víc!!!

Modul 1:
Co Vám umožní gesta v prezentaci

Co se stane s publikem, když začnete používat ta správná gesta? Čeho díky vědomému používání gest dosáhnete? Skáčeme do toho prsama – první sekce obsahuje úkol, při jehož plnění zažijete mnoho zábavy a hned překročíte svou komfortní zónu. Navíc je nutnou podmínkou pro získání Mega V.I.P. nabídky.
Video call: Nacvičujeme i na video-hovoru! Bude to jízda, jako na živém koučinku se mnou.

Modul 2:
Praktiky a drobné niance, jak na profesionální první dojem

Kolik vteřin trvá udělat první dojem? Do jaké kategorie zapadnete? Jaké 3 faktory ukazují studie, že hrají klíčovou roli při prvním dojmu? Dozvíte se tzv. valčíkový začátek, který odrovná každého a hodí se na jakoukoliv živou nebo online prezentaci!
Video call: Co hraje hlavní roli při prvním dojmu při video-hovoru? Jak začít a jak pokračovat, abych si skvělý první dojem udržel?

Modul 3:
Vědomá práce rukou a jaká gesta fungují

Co hraje roli v rozhodovacím procesu publika, zda Vás zařadí mezi úzkostlivé nebo naopak sebevědomé řečníky? Co dělat s rameny? Kam s rukama? Jak velký je tzv. „řečníkův box“? Co je magická trojka, jaké jsou 3 gesta pohybu a pro jaké příležitosti je můžete použít? Jaké jsou další kategorie gest?
Video call: Jak ukazovat gesta na videu? Na jakou kamerovou hříčku si dát při videu pozor? Co dělat a co určitě nedělat na videu?

Modul 4:
Stát nebo chodit?

Jak přesně stát, aby to vypadlo dobře? Jak chodit, aby to působilo uvolněně a zároveň profesionálně? Co je lepší? Jaké jsou výhody toho, když stojím a naopak toho, když při prezentování chodím? Skrytá zbraň obou pohybů a co Vám umožní během prezentace.
Video call: Jak sedět a jakou zbraň používat, když sedíte před notebookem a máte video hovor?

Modul 5:
Ptejte se mě, na co chcete, já na všechno odpovím

Kde mám stát? Co prezentační clicker? Jak na prezentační pultík? Jak se v gestech najít? Jak nepůsobit jako robot? A další a další a další!! Dala jsem dohromady ty nejčastější otázky, které dennodenně s klienty řeším.
Video call: Jaké jsou hlavní rozdíly mezi prezentováním online a prezentováním naživo?

MODUL 6:
Finální úkoly, sebereflexe a V.I.P. Mega Bonus
1 MEGA VIP NABÍDKA

Přistupuji k Vám jako byste byli u mě na živém koučinku a u mě se teda maká, to Vám potvrdí každý můj klient. Budiž Vaše transformace dokonána! Čekají Vás zábavné úkoly a indicie k dosažení V.I.P. Mega bonusu zdarma. Bez splnění několika výzev se ke mně nedostanete. Nepracuji jen tak s každým, přátelé.
Video call: Bude to jízda, držte si klobouky, jedeme z kopce!

Jaké změny pocítili klienti po tom, co jsem jim odkryla tajemství řeči těla při prezentacích?

„Vím, kdy a jak mám dát ruce, když prezentuji. Už mě to nestresuje a mohu se při prezentacích soustředit na celkový dojem.“

„Zjistil jsem, že od té doby, co používám gesta, jak mě Péťa naučila, tak mi lidi daleko víc věří!“

„Přátelé mi říkají, že když něco vyprávím, vypadám o dost více sebevědomě a přesvědčivě.“

„Vím, jak se naladit na různé osobnosti a dle toho volím přiměřená gesta.“

„Konečně jsem našel ten svůj styl prezentování, který mi sedne a cítím se v něm fakt dobře. Je to poznat!“

Prezentujte sebevědomě. Prezentujte důvěryhodně. Prezentujte profesionálně.

POZOR:

Po tomto online koučinku odprezentujete přesvědčivě COKOLIV! Je to jak magie!

Kde všude Vám naučené techniky pomůžou? Jako zázrakem začnete komunikovat své myšlenky srozumitelněji, jasněji a přesvědčivěji při:

denní komunikaci s partnerem / partnerkou, dětmi, rodinou

diskuzi s Vaším týmem (ať už je budete motivovat nebo vyhazovat)

 realizaci webinářů nebo seminářů

pracovních schůzkách všeho druhu

jakékoliv prezentaci ať už se slidy nebo bez slidů

prezentování na konferencích nebo seminářích

komunikaci s Vaším šéfem nebo s kolegy

natáčení jakéhokoliv videa

 nebo jen na rande!

V online i offline světě, na tom absolutně nezáleží! Kdy Vám tyto techniky pomohou? KDYKOLIV, když budete potřebovat něco jasně vysvětlit, sexy navnadit, profesionálně podat, stručně oznámit, přesvědčivě a úderně sdělit. Kdy je můžete používat? OKAMŽITĚ! To je na nich to nádherné. Jen se zvednete od stolu a v momentě, kdy otevřete pusu je můžete začít aplikovat a sledovat, co to s lidmi kolem Vás dělá! Stačí jen pustit první video a už v tom jedete! Ihned, rychle a jednoduše. Jeden klik Vás dělí od toho stát se řečníkem, který je výjimečný a o kterém lidi tvrdí, že to je ‚přirozený talent‘. Můžete to být i Vy!

Naučte se prezentovat naživo i na video!

A jsou tu bonusy!

Možná už se ptáte, kde můžete získat tenhle exkluzivní balíček? Řeknu Vám, dejte mi ale ještě chvilku, ještě Vám něco musím říct k bonusům! Bonusy, které jsou extra tajné, z mé tvorby, nikdy nikde nepublikované, nahrávané pro speciální účely speciálních akcí a lidí. Ale! Přesvědčila jsem organizátory, aby mi tyto cenné materiály pro Vás věnovali! Podařilo se! Tedy s jejich laskavým svolením….   

Unikátní bonus #1

Jak vystupovat sebejistě nejen před kamerou

Jedná se o speciální rozhovor s Petrem Popkem, který je zveřejněn pouze v jejich členské sekci a Péťa mi dal svolení jej s Vámi sdílet! Byla jsem nadšená, protože zde odkrývá plno svých technik, které prostě musíte slyšet.

Unikátní bonus #2

Jak udělat správný první dojem

Vedla jsem speciální workshop pro akci Placen za svou existenci v Brně. Nahlédněte do tajů mých živých workshopů a naučte společně s účastníky, jak udělat brutální první dojem. Co myslíte, kolik bodů musíte splnit, abyste oslnili?

Unikátní bonus #3

Zmapujte do detailu své publikum

Další část z tohoto geniálního workshopu. Jak se naladit na své účastníky? Nad čím přesně se musíte zamyslet a co naopak pusťte za hlavu! Tato metodika změní Váš pohled na prezentace.

Unikátní bonus #4

Vybuduj svůj brand autenticky a vydýchej kritiku

Tak tohle je velká bomba! Exkluzivně pro Kongres plný vůní v čele s Terezou Machovou jsem vytvořila přednášku, kterou jsem nikdy nikde neměla. Toto video má hodinu a je nabušené informacemi o tom, jak se prezentovat na sociálních sítích a hlavně, jak zvládnout všechnu tu kritiku, která se na Vás sesype, když děláte něco dobře!

Unikátní bonus #5

Typické problémy při prezentování

HR Specialistka Michaela Tauchmanová mě požádala, abychom pro její speciální sledovatele natočili rozhovor, soustředili jsme se na vše možné od prezentací, po pohovory a skončili u zpětné vazby. Další hodinové video je tu! A šla jsem do něj totálně od srdce. Nenechte si ujít. Exkluzivně pro Vás.

Unikátní bonus #6

Video: Otevřená zpověď, jak jsem se dostala ke svému businessu

Povedlo se mi přesvědčit Jitku Zoderovou, aby mi umožnila speciálně pro tento online kurz zveřejnit náš rozhovor pro Ženy obchodem (ne)políbené. Dozvíte se třeba, jak se má záliba v komunikaci transformovala v hlavní příjem. Jaké věci mi pomáhaly zvyšovat vnitřní přesvědčení o hodnotě mé služby. Proč mě zákazníci-introverti sledují delší dobu, než zareagují. Je to tak upřímné, až to bolí.

Mega V.I.P. nabídka

Představte si to, pokud byste si rádi domluvili koučink se mnou, musíte čekat 3 měsíce! Zaplatíte za to velké peníze a probíráme podobná témata jako tady. A já Vám zde nabízím za směšnou cenu možnost 30 minutové analýzy Vašeho prezentačního stylu a stanovení strategie Vašeho dalšího individuálního rozvoje (bez další nutnosti setkání se mnou). A to vše do týdne potom, co dokončíte tento online koučink! Ale bacha, tohle není pro každého. Chci pracovat jen s těmi, kteří do toho opravdu půjdou, jen s těmi, kteří na sobě opravdu chtějí zamakat, na lajdáky nemám čas ani náladu. Pokud splníte všech 6 úkolů, pak rozhovor se mnou, bude finální nakopávací rozbuškou Vašeho prezentování.

Že to zní tajemně? No, to sakra jo! Vše se dozvíte v kurzu. Ale stojí to brutálně za to, to si pište. V neposlední řadě, přátelé, po této schůzce získáte ode mě certifikát úspěšného absolvování kurzu na prezentační dovednosti. Tomu už říkám pořádná motivace!

S doživotním neomezeným přístupem!

Otrava, co? Musíte si počkat. Hmm, jak bych Vám to čekání mohla vynahradit? Podívejme se na to z pohledu čísel. Jeden můj osobní koučink stojí 8.000 Kč. Zde Vám nabízím obsahově a časově v podstatě 4 intenzivní koučinky.

Hodnota on-line kurzu je 32.000 Kč.

Já vím, vím, co si říkáte, ale Peti, je rozdíl mezi osobním setkáním a online tréninkem. To přeci nejde takto počítat. Jde. Jakmile kliknete na první video to pochopíte… ale že jste to Vy, budu počítat dál! V rámci této exkluzivní akce Vás přístup nevyjde na plných 32.000 Kč, ale vše získáte za

pouhých 10.000Kč.

Máme dobu korona viru, a proto vám vyjdu ráda vstříc a půjdu s cenou hned o 50 % dolů!

Nová cena tedy je:
4.999 Kč!

Když jsem to řekla přítelovi, vynadal mi, že jsem praštěná a někteří mí klienti se na mě naštvali, že to nemůžu myslet vážně. Víte co, můžu! Můj sen je, aby všichni uměli skvěle přednášek a komunikovat. Přeji si, aby si tento online koučink opravdu mohl dovolit každý!

Opakuji, cena je DNES o 50 % nižší!

32.000 Kč -> 10.000 Kč -> 4.999 Kč

Buďte mezi těmi, kteří si za zcela směšnou částku koupí první český komplexní online koučink řeči těla při prezentacích na světě!

Řeč těla od hlavy až k patě

původní cena

Kč 32.000

> 6 nabušených video modulů <
> 10 videí a 20 úkolů <
> 6 hodin unikátních bonusů <
> 3 průvodci vaší prezentací <
> 1 Mega V.I.P. nabídka <
> 1 Certifikát <

Řeč těla od hlavy až k patě

akční cena

Kč 4.999

> 6 nabušených video modulů <
> 10 videí a 20 úkolů <
> 6 hodin unikátních bonusů <
> 3 průvodci vaší prezentací <
> 1 Mega V.I.P. nabídka <
> 1 Certifikát <

Koupit se slevou

Řeč těla od hlavy až k patě

původní cena

Kč 32.000

> 6 nabušených video modulů <
> 10 videí a 20 úkolů <
> 6 hodin unikátních bonusů <
> 3 průvodci vaší prezentací <
> 1 Mega V.I.P. nabídka <
> 1 Certifikát <

Řeč těla od hlavy až k patě

Kč 4.999

> 6 nabušených video modulů <
> 10 videí a 20 úkolů <
> 6 hodin unikátních bonusů <
> 3 průvodci vaší prezentací <
> 1 Mega V.I.P. nabídka <
> 1 Certifikát <

Koupit se slevou

Co? Šli byste do toho, ale ještě máte pár posledních pochybností? Chápu Vás, sama online kurzy nesnáším, proto jsem tenhle udělala jinak. Požádala jsem mé sledovatele na sociálních sítích (tedy jako fanoušky, tak hejtry), aby mi napsali všechny své obavy ohledně online kurzu na řeč těla. Proč by váhali s koupí. Ze stovek odpovědí se neustále opakovaly stále 3 důvody dokola.

Pochybnost č.1:

„Prostě nevěřím, že mě nějaký online kurz dokáže naučit řeči těla! K tomu musíme spolu pracovat přece živě, nebo ne?“

Ne! Stojím si za tím a jsem si 100% jistá, že ne. Mými koučinky a workshopy prošlo v České republice a po světě více jak 1000 lidí a se všemi dělám v základu to samé. Proto vím, že vše zvládnete pod mým vedením i Vy sami doma! ALE NEBUDE TO ZADARMO! BUDETE MAKAT STEJNĚ JAKO NA ŽIVÉM KOUČINKU! Tento video kurz je maximálně interaktivní. Čeká Vás plno úkolů bez kterých to nepůjde. Budete se muset i sami natáčet a dávat si zpětnou vazbu. Ale vším Vás provedu, krok za krokem, jako bych Vám stála za zády a přátelsky Vás postrkovala. (Ve videu budu možná víc přátelská než naživo, takže další výhoda 😊)

Pochybnost č.2:

„Takže tohle je tedy univerzální video pro všechny? Každý je přece jiný. Nemůžou všichni máchat rukama úplně stejně, nebo jo?“

Přesně tak! Je vidět, že nad tím přemýšlíte to je moc dobře. Ale zklamu Vás. Všude po světě jsou gesta, která prostě FUNGUJÍ! Gesta, která když zahrnete do svých prezentací budete excelovat. Vaše povaha a nátura se projeví v expresivitě vyjadřování Vašich gest. Ve videích se zaměřuji jak na introverty, tak na extroverty a pro každého říkám možné varianty určitých gest. Následně na bonusovém rozhovoru se mnou vyhraničíme přímo ten Váš zcela unikátní styl. Pro něj ale musíte mít základy z tréninku.

Pochybnost č.3:

„Nejsem přirozený řečník, jsem spíše introvert, neumím to a pochybuji, že nějakých pár videí o tom, jak se mám hýbat, mi pomůže. To je přeci blbost.“

80 %. 80 % všech mých klientů jsou velikánští introverti. Jejich myšlenky, které chtějí předávat jsou brilantní, ale nevěří si. Po prvním koučinku se mnou tito lidé pookřejí, natáčejí videa, posílají mi je a mají radost… Pochopili, že to celé má dvě fáze: 1. „Uvědomění“ si gest a jejich naučení se 2. Trénink, trénink, trénink Panuje mylná představa, že musíte trénovat před desítkami lidí. Trénovat můžete i doma s manželkou / manželem, dětmi. Gesta používáte denně a denně se tak můžete učit! Moje metody jsou jasné, jsou krok po kroku a naučí se to všichni! Dávám Vám 100 % záruku, že to zvládnete i Vy. Vím to a řekli by Vám to i moji klienti. 

Naučte se prezentovat naživo i na video!

Lukáš Eder

Lukáš Eder
Manager Business Development ve First Class a.s.

Péťa dokáže energií skutečně nakazit spoustu lidí. Práce s ní je jízda a zábava. Podepisuji se pod všechny recenze na jejím profilu. Petra je prostě skvělá, je to profík na správném místě a to hlavně s pokorou a lidskostí. Věřím, že dokáže z každého dostat to nejlepší a pokud bude Petru poslouchat, dokáže díky ní vyrůst na úroveň, o které se mu ani nezdálo.

Ivana Kudrnová

Ivana Kudrnová
Zakladatelka projektu Digitální lektoři

Díky Péťo! Reklama je na světě a já se bojím zase o trochu míň se postavit čelem k tomu mrkacímu očku, které ode mne čeká lepší a lepší výkony. A jako bonus jsem se naučila počítat do 5!

Stanislav Batěk

Stanislav Batěk
Managing Business Partner v Automotive Interims

Bylo to fakt hustý, byla legrace a vzniklo z toho něco, na čem mohu stavět. Odpadl ze mě stres z prezentování, mám důležité know-how a zároveň jsem si to vyzkoušel, že to není rocket science. Ten, kdo je na cestě svého osobního rozvoje, chce zlepšit svou schopnost prezentovat nebo se chystá k nějakému veřejnému projevu a má obavy … CALL TO PEŤA! Děkuji.

Martin Hurych

Martin Hurych
Mentor, Kouč a CEO v Byznys Akcelerátor

Ačkoliv jsem přednášel před stovkami lidí v češtině i angličtině, vím, že se ve svém projevu stále mohu zlepšovat. Upřímně, je neuvěřitelné, co s vámi Petra je provede. Petra je hurikán. Petra pusu nezastaví. Petra vás strhne. Vzbudí ve vás přesvědčení, že jste hollywoodská hvězda. A vyždíme z vás i to, co jste v sobě nikdy nehledali. Petra je prostě skvělá. Jestli jste introverti, bojíte se vylézt z ulity a působit lidštěji… Nebojte se hurikánu. Je to příjemně osvěžující.

Emil Holub

Emil Holub
Partner v Clifford Chance

Petra Boušková mi byla doporučena naší general manažerkou a naším BD a HR oddělením. Tento trénink byl skvělý a pojatý jinak, než jiná školení na toto téma. Celé to bylo dobře strukturováno a skvěle připraveno. Úžasné spojení příjemného s užitečným. Trénink od Petry Bouškové bych doporučil všem svým kolegům.

Miloslav Chlan

Miloslav Chlan
Konzultant průmyslové kvality

Péti styl prezentace je veselý, sdílný, věcný a efektivní. Trénink byl úžasný čas nabitý poznatky a dovednostmi. Ukázala mi, jak nedobré otočit na dobré a jak dobré udělat skvělým! Petro, díky moc, jdu testovat Tvé fígle do světa.

Patrik Juránek

Patrik Juránek
CEO Startup Disrupt, Investor a Mentor

Petra je profesionál na slovo vzatý v oblasti obchodní prezentace a koučinku. Mohu jí vřele doporučit, tahle holka „naboostovala“ jak můj prezentační styl, tak celou mou prezentaci!

Katarína Krošlák

Katarína Krošlák
Global mobility manager

Štěstí, radost, energie. Tak jsem se cítila po lekcích s Péťou. Existuje mnoho lidí, kteří Vás naučí, jak prezentovat, ale jen málo z nich dokáže vytvořit atmosféru, že se cítíte, že jste středem vesmíru a zvládnete absolutně cokoliv! Díky Peti!

Nemůžete nic ztratit, jenom získat!

Máte jen 3 možnosti:

1. Na všechno se vykašlete – Budete dál prezentovat tak, jak jste prezentoval do teď. Zůstanete průměrným, možná lehce nadprůměrným řečníkem a nikdy se nedozvíte, co přesně byste zrovna Vy měl zlepšit.

2. Objednáte se u mě na osobní koučink – Taky super volba, jen Vás to bude stát 3x tolik a na termín si počkáte asi 3 měsíce. Pokud jste s tím takto v pohodě, jsem tu pro Vás!

3. Rozhodnete se získat tento online balíček – Můžete začít na sobě makat hned teď, nemusíte nikam jezdit a pojedete si vlastním tempem. Úkoly Vás čekají stejné, jako dělám na živých koučincích.

A nyní už vážně není na co čekat!Řeč těla od hlavy až k patě

Kč 4.999

> 6 nabušených video modulů <
> 10 videí a 20 úkolů <
> 6 hodin unikátních bonusů <
> 3 průvodci vaší prezentací <
> 1 Mega V.I.P. nabídka <
> 1 Certifikát <

Koupit se slevou