Petra Boušková | O mně

Prezentační hurikán
Agent osobní diagnostiky
Žena šířící revoluci ve workshopech po celém světě!

Prezentační hurikán
Agent osobní diagnostiky
Žena šířící revoluci ve workshopech po celém světě!


O MNĚ

Ajťák: Jsem duší technik, logik, leader. Pracovala jsem jako test manažerka pro největší německou automobilku, mexickou cementárnu nebo několik českých bank.

Soft skills kouč: Klienti milují, že tréninky se mnou jsou svižné, plné energie a akce. Vedu velké firemní workshopy i dlouhodobý individuální mentorink.

Konferenční zvíře: Přezdívku „prezentační hurikán“ jsem dostala na své první konferenci v Maďarsku. Od té doby jsem zbortila mýty o strnulém prezentování na IT konferencích na 23 světových pódiích.

Petra Boušková s kolegyní na mezinárodní konferenci

WORKSHOPY A KOUČINK

Hrála jsem v divadle. Prováděla skupiny turistů v Plzeňském pivovaru. Vyhrávala prezentační soutěže na Univerzitě. Přesto jsem si vždy myslela, že mé tiché místo je v ještě tižším IT světě. Nakonec se ukázalo, že tam opravdu je. Jen neprogramuji, ale tyto týmy s velkým úspěchem školím.

Učíme se společně, jak úderně prezentovat a efektivně komunikovat. A nejen IT týmy. Mám na kontě desítky workshopů i pro marketing, vyšší management, sales.. Velice dobře si mě například pamatují v Lear Corporation s.r.o., ZAT a.s., IG Watteeuw ČR s.r.o. či ve Fragile Media s.r.o.


KONFERENCE A TOASTMASTERS

Nevěřte školitelům prezentací, kteří sami neprezentují. Nevěřte školitelům komunikace, když sami nekomunikují. Žiji pro podium, žiji pro lidi. Vedla jsem přes rok největší řečnický klub v České republice – Professional Toastmasters Praha a udávala denně směr v soft skills vzdělávání přes 40 členům. Vystupovala jsem s různými přednáškami na největších světových IT konferencích ve Velké Británii, v Německu, Maďarsku, Polsku, Ukrajině, Rumunsku, Bělorusku a v Rusku. Mám na kontě desítky konferencí pro více jak 10.000 posluchačů. A jsem neskutečně pyšná, že dokonce v Rumunsku a Bělorusku jsem vyhrála cenu nejlepšího řečníka celé akce.

Petra bouškouvá před publikem na Toastmasters