JAK JEDNODUŠE ZMÁKNOUT OSVĚDČENÉ FÍGLE

a metody profesionálních řečníků?

Představte si, že předstoupíte před své publikum a všechno odprezentujete s klidem, šarmem, přesvědčivě a autenticky. Naučím Vás používat řeč těla tak, aby z Vás vyzařovalo sebevědomí.

První a unikátní online kurz

na vědomou řeč těla v prezentacích

Jdeme na to. V online kurzu se mimo jiné naučíte: 

  • Jak správně začít prezentaci.
  • Jak se správně hýbat během prezentace.
  • Jak ji správně ukončit.

Zvládla to výživová poradkyně Karolína Růžičková.

A vy to taky dáte.

“Absolvovala jsem Péti online kurz Řeč těla od hlavy až k patě při prezentacích a musím říct, že jsem maximálně spokojená. Dlouho mě trápila tréma při prezentacích a živých vysíláních, nevěděla jsem, co s rukama, jak se hýbat a vlastně skoro nic o prezentování. Díky kurzu jsem se naučila vše, co potřebuji k prezentacím i živým vysíláním vědět. Získala jsem větší jistotu a sebevědomí. A bonusový koučink byl naprosto úžasný. Získala jsem spoustu tipů a rad, které mám neustále na nástěnce. Na Pétě oceňuji její upřímnost a energii, kterou předává dál. Online kurz bych doporučila všem, kteří začínají s prezentováním, chtějí získat větší pocit jistoty a naučit se pracovat se svým tělem.”
Karolína Růžičkovávýživová poradkyně

Jsem Petra Boušková,

expert na řeč těla

Koučovala a školila jsem přes 1 000 klientů po celém světě. Dokopala jsem už tolik lidí k takovým výkonům, že dodnes o svých úspěších mluví se zatajeným dechem.

Neškolím to, co jsem si sama nevyzkoušela. Stála jsem na 24 světových konferenčních podiích, tedy opravdu vím, co funguje a co ne! A teď tohle know-how předám i Vám.
Jdu do toho!