Jak naladit své publikum,

udržet ho při prezentaci na správné vlně

a získat 100% pozornost a úspěch?

Máte 2 možnosti. Buď přípravu před prezentací podceníte a pohoříte. Nebo to uděláte tak, že budete říkat přesně to, co potřebují a chtějí slyšet. Jazykem, kterému rozumí.  Co takhle kdyby bylo Vaše další vystoupení perfektní?

Příprava dělá mistry. Když své publikum dobře zmapujete, koukají z toho pro Vás jen samé výhody:

 • Získáte sympatie hned ze startu.
 • Udržíte si 100% pozornost po celou dobu vystoupení.
 • Nakouknete publiku „do hlavy”.
 • Odhadnete důležité otázky, na které se Vás mohou zeptat.
 • Své publikum totálně ohromíte.
 • Lidé Vám prominou i nějaká ta zaškobrtnutí.
 • A hlavně splníte cíl své prezentace!
 • Za chvíli se dozvíte, jak na to...

Podcenili jste přípravu?

Pak jste trénovali na to, abyste prohráli.

Tenhle citát sice není z mojí hlavy, ale je pravdoucí (řekl ho bývalý americký plavec Mark Spitz). Můžete mít talent jako Brno nebo třeba dokonalou auru, ale když podceníte mapování svého publika, může se Vám stát třeba:

 • Prezentace půjde moc do detailů a posluchači si nudou začnou kousat nehty.
 • Budete lidem vykládat věci, které znají nebo je nezajímají.
 • Při prezentaci budete až moc profesionální a lidi to otráví.
 • Budete vystupovat příliš žoviálně a lidi Vás budou mít za šašky.
 • Lidi začnou odcházet a Vy přijdete o možnost splnit si své cíle.
 • Uf. Po tom jistě netoužíte. 

Když zvládnete zmapovat své publikum,

pohodlně dojdete za svými cíli

Když předstupujete před publikum, jistě do toho jdete s nějakým cílem. Může to být cokoliv, třeba důležitá prezentace před obchodními partnery nebo představení práce investorům.

Zamysleli jste se někdy nad tím, jestli Vaše publikum zajímá všechno, co mu říkáte? Jste si opravdu jistí, že by nebylo lepší něco vynechat nebo naopak přidat? Jestli tomu rozumí? Jestli jim vykládáte ty informace, pro které si přišli?

Pokud se nad svým publikem nezamyslíte, neuspějete. Pohoříte jako nadšený start-upista, který prezentuje svůj úžasný produkt někomu, kdo o něj nestojí. Někomu, komu nedochází výhody toho, o čem zrovna mluvíte.

Proč bych do toho měla mluvit zrovna já?

Odpověď najdete ve slovech mých klientů

„Bylo to fakt hustý, byla legrace a vzniklo z toho něco, na čem mohu stavět. Odpadl ze mě stres z prezentování, mám důležité know-how a zároveň jsem si to vyzkoušel, že to není rocket science. Ten, kdo je na cestě svého osobního rozvoje, chce zlepšit svou schopnost prezentovat nebo se chystá k nějakému veřejnému projevu a má obavy… CALL TO PEŤA! Děkuji.”
Stanislav BatěkŘídící business partner v Automotive Interims
Nejvíce mě ze všeho bavilo poznání různých osobností a rady, jak s takovými typy lidí komunikovat, ty byly vážně super. Docela mě výsledek překvapil.
Aneta DerkováSoftware Tester
„Petra je úžasný člověk! Velice profesionální a zkušená v oblasti business prezentací a koučinku obecně. Po osobní zkušenosti, kdy mi pomohla nakopnout můj prezentační styl, i samotnou prezentaci, jí mohu 100% doporučit!”
Patrik JuránekCEO ve Startup Disrupt a profesionální řečník

Naučte se mapovat publikum s e-bookem

Jak získat sympatie, pozornost a úspěch

před publikem

S pomocí e-booku zjistíte, jak:

 • Prezentovat pro jednotlivce nebo různé skupiny lidi.
 • Získat 100% pozornost, sympatie a úspěch.
 • Ohromit publikum.
 • Nakouknout publiku „do hlavy”.
 • Splnit cíle, se kterými do prezentace jdete.

58 praktických stran v 9 kapitolách

+ 7 hodnotných bonusů

Do e-booku jsem vybrala jenom to nejpodstatnější, co Vám skutečně pomůže při mapování publika. Už jsem toho odprezentovala skutečně hodně, takže se máte na co těšit.

 • 1
  Praktická příručka, která Vás naučí mapovat publikum.
 • 2
  Zjistíte, jak prezentovat pro jednotlivce nebo různé skupiny lidí.
 • 3
  V e-booku najdete příběhy a ukázky z praxe.
 • 4
  Užijete si 58 stran nabitých know-how a zkušenostmi.
 • 5
  Dostanete zdarma 7 hodnotných bonusů.

E-book obsahuje 9 kapitol a bonusy,

celkem v hodnotě 13 200 Kč

Kdybyste si počkali přibližně 3 měsíce, tak se můžeme setkat osobně. Jeden můj osobní koučink stojí 10 000 Kč za 2 hodiny. Když si k tomu připočtete hodnotu bonusů, tak jsme na 13 200 Kč.

Co takhle, kdybyste moje know-how získali hned teď a výhodněji? 

Speciální nabídka končí za:

9 kapitol, které Vás dovedou k výsledkům

Jsem Petra Boušková

expertka na analýzu publika a řeč těla

Příprava dělá mistry. Když své publikum dobře zmapujete, koukají z toho pro Vás jen samé výhody:

Mám jednu vášeň. Prezentace. Je to láska mého života. Tímto se omlouvám přítelovi a vínu. Mé srdce doslova naplňuje radostí, když to, co umím, mohu předávat.

Koučovala jsem a školila přes 1 000 klientů po celém světě. Dokopala jsem už tolik lidí k takovým výkonům, že dodnes o svých úspěších mluví se zatajeným dechem. Neškolím to, co jsem si sama nevyzkoušela. Stála jsem na 24 světových konferenčních podiích, tedy opravdu vím, co funguje a co ne!

Neustále ležím v knihách, absolvuji kurzy a diskutuji novinky a trendy právě s ostatními světovými řečníky, kteří se stali mými přáteli. Mám zkušenosti a každý, opravdu každý, je schopen se naučit pravidla řeči těla. Na stovkách a stovkách prezentacích jsem mohla pozorovat, CO ODLIŠUJE SKVĚLOU PREZENTACI OD DOBRÉ. To, jak se hýbáte, jakou máte mimiku, jak umíte pracovat s nonverbální stránkou Vaší osobnosti!

Takhle jsou se mnou spokojení mí klienti.

A Vy budete taky.

Jak e-book hodnotí Dagmar Filipenská

Jak e-book hodnotí Lukáš Bek

“Každá minuta byla efektivně strávena, každý moment vedl k postupnému zlepšování. Čeho si cením nejvíc, je, že Petře opravdově záleželo na tom, abych se posouval, co nejvíc to jde.”
Stanislav ChválaCEO v Nano Energie
“Petra ví, o čem mluví. Oceňuji její profesionalitu. Jednotlivá témata jasně vysvětlila včetně podtextu proč, co a jak a po každé "kapitole" následoval okamžitý nácvik teorie v praxi. Za mě palec nahoru a 100% doporučení.
Michal JašekPrávní zástupce v Clifford Chance LLP
"Nejvíce mě snad bavilo téma ohledně čtyř kategorií osobností. Neuvěřitelně mi to pomohlo otevřít oči a konečně pochopit, proč jsme např. v týmu každý jinak naladěný. Někdy porozumění s kolegy hapruje. Příklad: Vždy mě točilo, když byl někdo příliš zaměřen na detail a neustále do něčeho šťoural (tloušťka čáry, barevný odstín – přičemž nikomu na tomto nezáleželo, nikdo by si ničeho nevšiml). Nyní vím, že to je jejich osobnost, něco, co mají dané. Myslím, že toto nyní lépe chápu."
Martin AmbrošCTO data mining Engineer

Navíc získáte dalších 7 bonusů

v hodnotě 3 200 Kč

 • BONUS 1

Hodnota bonusu 250 Kč

Jak okamžitě rozpoznat, kdo před Vámi stojí, jaké má silné kvality a jak s ním komunikovat, aby Vám zobal z ruky? To se dozvíte v tomto nabušeném dokumentu!

 • BONUS 2

Hodnota bonusu 300 Kč

Co kvalita, co barva, to jiné potřeby, jiné očekávání, jiný tlak na Vaší komunikační dovednost. Ne, komunikace rozhodně není jednoduchá! Díky tomuto dokumentu budete vědět, jak vybudovat tzv. “rapport” s kýmkoliv, aniž by Vás to stálo nějaké úsilí.

 • BONUS 3

Hodnota bonusu 250 Kč

Tak tohle je pořádná bomba! First Class vybral z jeho pohledu ty největší leadery z různých oborů a nabídl jejich služby v seberozvojové komunitě Improovio. Já jsem zde odborník na prezentace, dále jsou zde k službám Mario Jelínek, Petr Casanova, David Kolář, Petr Štěpánek nebo Lukáš Eder. A jen pro Vás mám jejich nabušené první číslo zdarma a... pššt, slevu na členství!

 • BONUS 4

Hodnota bonusu 800 Kč

Další část z tohoto geniálního workshopu. Jak se naladit na své účastníky? Nad čím přesně se musíte zamyslet a co naopak je třeba pustit za hlavu? Tato metodika změní Váš pohled na prezentace.

 • BONUS 5

Hodnota bonusu 800 Kč

HR specialistka Michaela Tauchmanová mě požádala, abychom pro její speciální sledovatele natočily rozhovor, soustředily jsme se na vše možné od prezentací po pohovory a skončily u zpětné vazby. Další hodinové video je tu! A šla jsem do něj totálně od srdce. Nenechte si ujít. Exkluzivně pro Vás.

 • BONUS 6

Hodnota bonusu 800 Kč

Speciálně pro Kongres plný vůní v čele s Terezou Machovou jsem vytvořila přednášku, kterou jsem nikdy nikde neměla.

Toto video má hodinu a je plné informací o tom, jak se prezentovat na sociálních sítích a hlavně, jak zvládnout všechnu tu kritiku, která se na Vás sesype, když děláte něco dobře!

 • BONUS 7

Hodnota nevyčíslitelná 

Díky tomuto bonusu proniknete do hloubky všeho, co jste se v e-booku naučili.
Zde jsem speciálně pro Vás připravila:

Vaše osmi-aspektová komunikační mandala
Získáte zde tajný odkaz na aplikaci ZDARMA, která Vás zmapuje ještě více do hloubky, než dva testy zmiňované v e-booku. Dozvíte se například, jak moc jste pohánění inspirací, myslící komplexně, extrovertní, orientovaní na výsledek, disciplinovaní, nohama na zemi, introvertní, orientovaní na lidi.

Série čtyř navazujících podcastů a článků Lumina Learning
Zde se zaměříme na ty nejtypičtější krizové situace s lidmi, kteří jsou protikladně zaměření (např. zaměstnanec poháněný inspirací versus disciplinovaný šéf, nebo manželka orientovaná na lidi versus manžel orientovaný na výsledek).

Kupte si e-book nabitý know-how

se slevou za 13 200 Kč 999 Kč

E-book: Hodnota know-how je nejméně
 10 000 Kč
Bonus 1: Tahák pro okamžité rozpoznání cílovky
250 Kč
Bonus 2: Dejte jim to, co potřebují
300 Kč
Bonus 3: Kompletní magazín Improovio „Od vize k výsledkům“
250 Kč
Bonus 4: Video „Zmapujte do detailu své publikum“
800 Kč
Bonus 5: Video „Typické problémy při prezentování
800 Kč
Bonus 6: Video „Vybuduj svůj brand autenticky a vydýchej kritiku”
800 Kč
Bonus 7: „Hloubkový komplet o prezentování”
nelze vyčíslit v Kč
Hodnota celkem
13 200 Kč
Cena po slevě
999 Kč

30 dní garance vrácení peněz

Věřím, že e-book Vám pomůže dokonale zmapovat publikum a uhranout obecenstvo. Proto Vám nabízím testovací jízdu, se kterou se můžete vzdělávat 30 dnů. Pokud byste náhodou necítili opravdový přínos, máte šanci vzít své slovo zpět. Když se tak rozhodnete, budu to bez otázek respektovat a vrátím Vám peníze.

Ušetřete ještě víc. Kupte e-book do 4 dnů

a snižte cenu z 13 200 Kč na 399 Kč

Zrekapitulujte, co všechno za tuhle časově omezenou slevu dostanete:

 • 1
  Praktický e-book, který Vás naučí mapovat publikum
 • 2
  Příběhy a ukázky z praxe
 • 3
  58 stran nabitých know-how a zkušenostmi
 • 4
  7 hodnotných bonusů
 • 5
  Nástroj, se kterým si splníte své cíle

9 výživných kapitol

 • 1
  Jaké děsivé scénáře nastanou, když se při tvorbě prezentace vykašlete na publikum
 • 2
  Kde a jakým podpultovým způsobem získat informace o Vašich posluchačích
 • 3
  Otestujte bleskurychle sebe jako prezentujícího a lidi, kterým prezentujete
 • 4
  Ten nejdůležitější prezentační checklist ze všech
 • 5
  Proč jsou Vaše znalosti Vaším prokletím
 • 6
  Kroky, jak vytvořit strukturu geniální prezentace pro Vaše publikum
 • 7
  Jak se vypořádat s rýpavými otázkami náročného publika
 • 8
  Vyhodnocení barevných testů
 • 9
  Jaké jsou další kroky k úspěchu

+ 7 parádních bonusů

 • 1
  Bonus 1: Tahák pro okamžité rozpoznání cílovky
 • 2
  Bonus 2: Dejte jim to, co potřebují
 • 3
  Bonus 3: Kompletní magazín Improovio „Od vize k výsledkům“
 • 4
  Bonus 4: Video „Zmapujte do detailu své publikum“
 • 5
  Bonus 5: Video „Typické problémy při prezentování“
 • 6
  Bonus 6: Video „Vybuduj svůj brand autenticky a vydýchej kritiku”
 • 7
  Bonus 7: „Hloubkový komplet o prezentování”
E-book: Hodnota know-how je nejméně
 10 000 Kč
Bonus 1: Tahák pro okamžité rozpoznání cílovky
250 Kč
Bonus 2: Dejte jim to, co potřebují
300 Kč
Bonus 3: Kompletní magazín Improovio „Od vize k výsledkům“
250 Kč
Bonus 4: Video „Zmapujte do detailu své publikum“
800 Kč
Bonus 5: Video „Typické problémy při prezentování
800 Kč
Bonus 6: Video „Vybuduj svůj brand autenticky a vydýchej kritiku”
800 Kč
Bonus 7: „Hloubkový komplet o prezentování”
nelze vyčíslit v Kč
Hodnota celkem
13 200 Kč
Cena po slevě
999 Kč
Cena v časově omezené slevě
399 Kč

Speciální nabídka končí za:

Využijte časově omezenou nabídku, 

díky které získáte hodnotný e-book za zlomek původní ceny

 • 1
  Praktický e-book, který Vás naučí mapovat publikum.
 • 2
  Příběhy a ukázky z praxe.
 • 3
  58 stran nabitých know-how a zkušenostmi.
 • 4
  7 hodnotných bonusů.
 • 5
  Nástroj, se kterým si splníte své cíle